Zpět do rejstříku

Základní umělecká škola Broumov

Aktivní
IČO
66289351
Adresa
V Kopečku 89, 55001 Broumov, Nové Město
Právní forma
Příspěvková organizace
Zapsáno
1. 2. 2018
Hlavní činnost
Umělecké vzdělávání
Zaměstnanci
25 - 49 zaměstnanců

Ověřeno25. 5. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Základní umělecká škola Broumov

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Základní umělecká škola BroumovIČO 66289351

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 25. 5. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 25. 5. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 25. 5. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnaeim4qqcISDS · 25. 5. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace
Datum vzniku1. 2. 2018
Spisová značkaPr 1593, Krajský soud v Hradci Králové
Počet zaměstnanců25 - 49 zaměstnanců
Obrat10 000 000 - 29 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)85520 Umělecké vzdělávání

Sídlo

V Kopečku 8955001 Broumov, Nové Město
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • ŠTĚPÁN PŘIBYL DiS.Ředitel · od 1. 8. 2012

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Vstup společníka: MĚSTO BROUMOV
  2. Změna sídla na V Kopečku 89, Nové Město, 55001 Broumov
  3. Změna názvu na Základní umělecká škola Broumov
  4. Ředitel — ŠTĚPÁN PŘIBYL DiS.
  5. Zápis subjektu Základní umělecká škola Broumov do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Základní umělecká škola Broumov?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 66289351, sídlo V Kopečku 89, 55001 Broumov, Nové Město.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 25. 5. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno25. 5. 2026 11:35

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje