Zpět do rejstříku

Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace

Aktivní
IČO
60611260
Adresa
Školní 198, 33021 Líně
Právní forma
Příspěvková organizace
Zapsáno
1. 1. 2003
Hlavní činnost (MERK)
Základní vzdělávání na druhém stupni základních škol
Zaměstnanci
50 - 99 zaměstnanců

Ověřeno28. 6. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizaceIČO 60611260

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 28. 6. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 28. 6. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 28. 6. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnad7hme2sISDS · 28. 6. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace
Datum vzniku1. 1. 2003
Spisová značkaPr 332, Krajský soud v Plzni
Počet zaměstnanců50 - 99 zaměstnanců
Obrat30 000 000 - 59 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)85311 Základní vzdělávání na druhém stupni základních škol

Sídlo

Školní 19833021 Líně
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Mgr. JANA BULKOVÁŘeditel · od 1. 8. 2024

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Ředitel — Mgr. JANA BULKOVÁ
  2. Změna názvu na Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace
  3. Změna sídla na Školní 198, 33021 Líně
  4. Změna názvu na Základní škola Líně, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  5. Zápis subjektu Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 60611260, sídlo Školní 198, 33021 Líně.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 28. 6. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno28. 6. 2026 23:29

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje