Zpět do rejstříku

Základní škola a Mateřská škola Kojetice

Aktivní
IČO
75031655
Adresa
Moravcova 26, 25072 Kojetice
Právní forma
Příspěvková organizace
Zapsáno
1. 1. 2003
Hlavní činnost (MERK)
Základní vzdělávání na druhém stupni základních škol
Zaměstnanci
10 - 19 zaměstnanců

Ověřeno30. 12. 2025ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Základní škola a Mateřská škola Kojetice

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Základní škola a Mateřská škola KojeticeIČO 75031655

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 30. 12. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 30. 12. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 30. 12. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněna92xmefzISDS · 30. 12. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace
Datum vzniku1. 1. 2003
Spisová značkaPr 278, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců10 - 19 zaměstnanců
Obrat10 000 000 - 29 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)85311 Základní vzdělávání na druhém stupni základních škol

Sídlo

Moravcova 2625072 Kojetice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • PhDr. VERONIKA BOUSSAG HOCHMANOVÁŘeditelka školy · od 1. 7. 2023

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na Moravcova 26, 25072 Kojetice
  2. Ředitelka školy — PhDr. VERONIKA BOUSSAG HOCHMANOVÁ
  3. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  4. Změna názvu na Základní škola a Mateřská škola Kojetice
  5. Zápis subjektu Základní škola a Mateřská škola Kojetice do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Základní škola a Mateřská škola Kojetice?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 75031655, sídlo Moravcova 26, 25072 Kojetice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 30. 12. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno30. 12. 2025 16:30

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje