Zpět do rejstříku

TKG Hlinsko z.s.

Aktivní
IČO
70847436
Adresa
č. p. 139, 53955 Miřetice
Právní forma
Spolek
Zapsáno
13. 7. 2000
Hlavní činnost (MERK)
Umělecká tvorba
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno25. 6. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro TKG Hlinsko z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

TKG Hlinsko z.s.IČO 70847436

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 25. 6. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 25. 6. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 25. 6. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnamrizrn3ISDS · 25. 6. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku13. 7. 2000
Spisová značkaL 4069, Krajský soud v Hradci Králové
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat1 - 199 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)90030 Umělecká tvorba

Sídlo

č. p. 13953955 Miřetice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • PaedDr. JANA MALINOVÁpředseda výboru · od 21. 6. 2026
  • JAN MALINAčlen výboru · od 29. 7. 2026
  • IVO MALINAčlen výboru · od 29. 7. 2026

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Velkoobchod a maloobchod

Kontakt a bankovní spojení

Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. člen výboru — IVO MALINA
  2. člen výboru — JAN MALINA
  3. předseda výboru — PaedDr. JANA MALINOVÁ
  4. Změna názvu na TKG Hlinsko z.s.
  5. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  6. Změna sídla na č.p. 139, 53955 Miřetice
  7. Změna názvu na TKG Hlinsko občanské sddružení
  8. Zápis subjektu TKG Hlinsko z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy TKG Hlinsko z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 70847436, sídlo č. p. 139, 53955 Miřetice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 25. 6. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno25. 6. 2026 21:24

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje