Zpět do rejstříku

TJ Jiskra Rapotín, z.s.

Aktivní
IČO
44939281
DIČ
CZ44939281
Adresa
Šumperská 775, 78814 Rapotín
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost (MERK)
Provozování sportovních zařízení
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno10. 6. 2024ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro TJ Jiskra Rapotín, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

TJ Jiskra Rapotín, z.s.IČO 44939281 · DIČ CZ44939281

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 10. 6. 2024. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 10. 6. 2024
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 10. 6. 2024
  • Datová schránkaZpřístupněnakfdij7xISDS · 10. 6. 2024

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 1512, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat200 000 - 499 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)93110 Provozování sportovních zařízení

Sídlo

Šumperská 77578814 Rapotín
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • MILAN KOCURČlen statutárního orgánu · od 15. 2. 2026

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
2100748234/20101900519339/0800

Historie firmy

  1. Člen statutárního orgánu — MILAN KOCUR
  2. Změna sídla na Šumperská 775, 78814 Rapotín
  3. Změna názvu na TJ Jiskra Rapotín, z.s.
  4. Změna sídla na Rapotín
  5. Změna názvu na TJ Jiskra Rapotín
  6. Zápis subjektu TJ Jiskra Rapotín, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy TJ Jiskra Rapotín, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 44939281, sídlo Šumperská 775, 78814 Rapotín.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 10. 6. 2024 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno10. 6. 2024 02:40

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje