Zpět do rejstříku

TJ Jiskra Oskava, z.s.

Aktivní
IČO
45211892
Adresa
č. p. 112, 78801 Oskava
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost (MERK)
Provozování sportovních zařízení
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno5. 8. 2024ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro TJ Jiskra Oskava, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

TJ Jiskra Oskava, z.s.IČO 45211892

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 5. 8. 2024. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 5. 8. 2024
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 5. 8. 2024
  • Datová schránkaZpřístupněnai66f8evISDS · 5. 8. 2024

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 1641, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat1 - 199 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)93110 Provozování sportovních zařízení

Sídlo

č. p. 11278801 Oskava
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • PAVEL NOVÁKpředseda · od 28. 1. 2023

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Hostinská činnost

  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Kontakt a bankovní spojení

E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. předseda — PAVEL NOVÁK
  2. Změna sídla na č.p. 112, 78801 Oskava
  3. Změna názvu na TJ Jiskra Oskava, z.s.
  4. Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  5. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  6. Změna sídla na Oskava
  7. Změna názvu na TJ Jiskra Oskava
  8. Zápis subjektu TJ Jiskra Oskava, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy TJ Jiskra Oskava, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 45211892, sídlo č. p. 112, 78801 Oskava.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 5. 8. 2024 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno5. 8. 2024 11:12

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje