Zpět do rejstříku

Tělovýchovná jednota Sokol Stěbořice, z.s.

Aktivní
IČO
19015402
Adresa
č. p. 217, 74751 Stěbořice
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost
Sportovní činnosti
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno27. 8. 2025ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Tělovýchovná jednota Sokol Stěbořice, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Tělovýchovná jednota Sokol Stěbořice, z.s.IČO 19015402

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 27. 8. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 27. 8. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 27. 8. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněnarxwvrwvISDS · 27. 8. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 300, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat500 000 - 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)931 Sportovní činnosti

Sídlo

č. p. 21774751 Stěbořice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Ing. TOMÁŠ KRÁLPředseda · od 5. 4. 2024

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Předseda — Ing. TOMÁŠ KRÁL
  2. Změna sídla na č.p. 217, 74751 Stěbořice
  3. Změna názvu na Tělovýchovná jednota Sokol Stěbořice, z.s.
  4. Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  5. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  6. Změna sídla na Stěbořice
  7. Změna názvu na T.J. Sokol Stěbořice
  8. Zápis subjektu Tělovýchovná jednota Sokol Stěbořice, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Tělovýchovná jednota Sokol Stěbořice, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 19015402, sídlo č. p. 217, 74751 Stěbořice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 27. 8. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno27. 8. 2025 14:46

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje