Zpět do rejstříku

Tělovýchovná jednota Sokol Knovíz, z.s.

Aktivní
IČO
48704211
Adresa
č. p. 139, 27401 Knovíz
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost (MERK)
Provozování sportovních zařízení
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno11. 3. 2025ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Tělovýchovná jednota Sokol Knovíz, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Tělovýchovná jednota Sokol Knovíz, z.s.IČO 48704211

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 11. 3. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 11. 3. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 11. 3. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněnanhnh7qvISDS · 11. 3. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 5172, Městský soud v Praze
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obratbez obratu
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)93110 Provozování sportovních zařízení

Sídlo

č. p. 13927401 Knovíz
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • RADEK DUDApředseda · od 28. 11. 2015

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na č.p. 139, 27401 Knovíz
  2. Změna názvu na Tělovýchovná jednota Sokol Knovíz, z.s.
  3. předseda — RADEK DUDA
  4. Změna sídla na Knovíz
  5. Změna názvu na TJ Sokol Knovíz
  6. Zápis subjektu Tělovýchovná jednota Sokol Knovíz, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Tělovýchovná jednota Sokol Knovíz, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 48704211, sídlo č. p. 139, 27401 Knovíz.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 11. 3. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno11. 3. 2025 11:10

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje