Zpět do rejstříku

Technické služby města Nymburka

Aktivní
IČO
00067041
DIČ
CZ00067041
Adresa
V Zahrádkách 1536/8, 28802 Nymburk
Právní forma
Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Zapsáno
1. 7. 1973
Hlavní činnost (MERK)
Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
Zaměstnanci
50 - 99 zaměstnanců

Ověřeno23. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Technické služby města Nymburka

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Technické služby města NymburkaIČO 00067041 · DIČ CZ00067041

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 23. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 23. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 23. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnavtjyq4tISDS · 23. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Datum vzniku1. 7. 1973
Spisová značkaPr 1571, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců50 - 99 zaměstnanců
Obrat60 000 000 - 99 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)38110 Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných

Sídlo

V Zahrádkách 1536/828802 Nymburk
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Bc. JOSEF KUBIŠŘeditel · od 1. 1. 2023

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
    • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
    • Poskytování technických služeb
    • Velkoobchod a maloobchod
  • Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

  • Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí

  • Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady

  • Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

  • Realitní zprostředkování

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
11934191/0100

Historie firmy

  1. Zahájení živnosti: Realitní zprostředkování
  2. Ředitel — Bc. JOSEF KUBIŠ
  3. Vstup společníka: Město Nymburk
  4. Změna sídla na V Zahrádkách 1536/8, 28802 Nymburk
  5. Změna názvu na Technické služby města Nymburka
  6. Ukončení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  7. Ukončení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s odpady /vyjma činností příl. č. 3 živnostenského zákona/
  8. Ukončení živnosti: Ostatní činnost - údržba komunikací-čištění města
  9. Ukončení živnosti: Ostatní činnost - údržba veřejné zeleně
  10. Ukončení živnosti: Montáž, opravy vyhrazených elektrických zařízení
  11. Zahájení živnosti: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  12. Zahájení živnosti: Montáž, opravy vyhrazených elektrických zařízení
  13. Zahájení živnosti: Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
  14. Zahájení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  15. Ukončení živnosti: Elektroinstalatérství
  16. Zahájení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
  17. Zahájení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s odpady /vyjma činností příl. č. 3 živnostenského zákona/
  18. Ukončení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
  19. Zahájení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
  20. Zahájení živnosti: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí
  21. Zahájení živnosti: Elektroinstalatérství
  22. Zahájení živnosti: Ostatní činnost - údržba komunikací-čištění města
  23. Zahájení živnosti: Ostatní činnost - údržba veřejné zeleně
  24. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  25. Zápis subjektu Technické služby města Nymburka do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Technické služby města Nymburka?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 00067041, sídlo V Zahrádkách 1536/8, 28802 Nymburk.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 23. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno23. 10. 2026 18:23

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje