Zpět do rejstříku

Společenství vlastníků pro dům Rosická 317/11

Aktivní
IČO
29260817
Adresa
Rosická 317/11, 66441 Popůvky
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Zapsáno
14. 1. 2011
Hlavní činnost
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno4. 6. 2025ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Společenství vlastníků pro dům Rosická 317/11

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Společenství vlastníků pro dům Rosická 317/11IČO 29260817

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 4. 6. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 4. 6. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 4. 6. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněna5kkjsjvISDS · 4. 6. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečenství vlastníků jednotek
Datum vzniku14. 1. 2011
Spisová značkaS 8367, Krajský soud v Brně
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obratbez obratu
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Sídlo

Rosická 317/1166441 Popůvky
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • ProfiPředseda, s.r.o.předseda společenství · od 1. 10. 2021

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. předseda společenství — ProfiPředseda, s.r.o.
  2. Změna sídla na Rosická 317/11, 66441 Popůvky
  3. Změna sídla na Rosická 317/11, 66441 Popůvky
  4. Změna názvu na Společenství vlastníků pro dům Rosická 317/11
  5. Zápis subjektu Společenství vlastníků pro dům Rosická 317/11 do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Společenství vlastníků pro dům Rosická 317/11?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 29260817, sídlo Rosická 317/11, 66441 Popůvky.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 4. 6. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno4. 6. 2025 10:34

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje