Zpět do rejstříku

Společenství vlastníků pro dům Nerudova čp. 821, Blatná

Aktivní
IČO
26092913
Adresa
Nerudova 821, 38801 Blatná
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Zapsáno
23. 8. 2005
Hlavní činnost
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno24. 6. 2024ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Společenství vlastníků pro dům Nerudova čp. 821, Blatná

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Společenství vlastníků pro dům Nerudova čp. 821, BlatnáIČO 26092913

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 24. 6. 2024. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 24. 6. 2024
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 24. 6. 2024
  • Datová schránkaZpřístupněnata46k8xISDS · 24. 6. 2024

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečenství vlastníků jednotek
Datum vzniku23. 8. 2005
Spisová značkaS 1982, Krajský soud v Českých Budějovicích
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obratbez obratu
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Sídlo

Nerudova 82138801 Blatná
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • PAVEL MÍKApředseda výboru · od 23. 11. 2021
  • JOSEF SÝBEKmístopředseda výboru · od 23. 11. 2021
  • JAROSLAV KUBÍKčlen výboru · od 22. 12. 2021

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. člen výboru — JAROSLAV KUBÍK
  2. místopředseda výboru — JOSEF SÝBEK
  3. předseda výboru — PAVEL MÍKA
  4. Změna názvu na Společenství vlastníků pro dům Nerudova čp. 821, Blatná
  5. Změna sídla na Nerudova 821, 38801 Blatná
  6. Změna sídla na Nerudova 821, 38801 Blatná
  7. Změna názvu na Společenství vlastníků pro dům čp. 821
  8. Zápis subjektu Společenství vlastníků pro dům Nerudova čp. 821, Blatná do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Společenství vlastníků pro dům Nerudova čp. 821, Blatná?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 26092913, sídlo Nerudova 821, 38801 Blatná.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 24. 6. 2024 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno24. 6. 2024 10:14

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje