Zpět do rejstříku

Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 285, 286 Holoubkov

Aktivní
IČO
02442701
Adresa
č. p. 285, 33801 Holoubkov
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Zapsáno
7. 1. 2014
Hlavní činnost
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Zaměstnanci
1 - 5 zaměstnanců

Ověřeno24. 10. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 285, 286 Holoubkov

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 285, 286 HoloubkovIČO 02442701

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 24. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 24. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 24. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnabitpvbrISDS · 24. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečenství vlastníků jednotek
Datum vzniku7. 1. 2014
Spisová značkaS 7254, Krajský soud v Plzni
Počet zaměstnanců1 - 5 zaměstnanců
Obrat1 - 199 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Sídlo

č. p. 28533801 Holoubkov
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • LADISLAV CHMELÍKpředseda výboru · od 15. 3. 2022
  • MIROSLAVA AUTERSKÁčlen výboru · od 23. 6. 2022
  • ILONA KOTRŠÁLOVÁčlen výboru · od 23. 6. 2022

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. člen výboru — ILONA KOTRŠÁLOVÁ
  2. člen výboru — MIROSLAVA AUTERSKÁ
  3. předseda výboru — LADISLAV CHMELÍK
  4. Změna sídla na č.p. 285, 33801 Holoubkov
  5. Změna názvu na Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 285, 286 Holoubkov
  6. Zápis subjektu Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 285, 286 Holoubkov do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Společenství vlastníků jednotek domu č. p. 285, 286 Holoubkov?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 02442701, sídlo č. p. 285, 33801 Holoubkov.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 24. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno24. 10. 2026 11:32

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje