Zpět do rejstříku

SKH Velká nad Veličkou, z.s.

Aktivní
IČO
22831614
Adresa
č. p. 614, 69674 Velká nad Veličkou
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost
Činnosti sportovních klubů
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno15. 12. 2023ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro SKH Velká nad Veličkou, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

SKH Velká nad Veličkou, z.s.IČO 22831614

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 15. 12. 2023. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 15. 12. 2023
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 15. 12. 2023
  • Datová schránkaZpřístupněnahhupbguISDS · 15. 12. 2023

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 14279, Krajský soud v Brně
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat1 - 199 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)93120 Činnosti sportovních klubů

Sídlo

č. p. 61469674 Velká nad Veličkou
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • ANDREA TRÝSKOVÁPředseda · od 6. 12. 2020

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na č.p. 614, 69674 Velká nad Veličkou
  2. Předseda — ANDREA TRÝSKOVÁ
  3. Změna názvu na SKH Velká nad Veličkou, z.s.
  4. Změna sídla na č.p. 151, 69674 Velká nad Veličkou
  5. Změna názvu na Sportovní klub házená Velká nad Veličkou, občanské sdružení
  6. Zápis subjektu SKH Velká nad Veličkou, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy SKH Velká nad Veličkou, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 22831614, sídlo č. p. 614, 69674 Velká nad Veličkou.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 15. 12. 2023 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno15. 12. 2023 08:48

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje