Zpět do rejstříku

Sivera electronic s.r.o.

Aktivní
IČO
63320908
DIČ
CZ63320908
Adresa
Svépomoc III 2204/1, 75002 Přerov, Přerov I-Město
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
16. 6. 1995
Hlavní činnost
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Zaměstnanci
1 - 5 zaměstnanců

Ověřeno18. 12. 2023ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Sivera electronic s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Sivera electronic s.r.o.IČO 63320908 · DIČ CZ63320908

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 18. 12. 2023. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 18. 12. 2023
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 18. 12. 2023
  • Datová schránkaZpřístupněnaxg42inwISDS · 18. 12. 2023

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku16. 6. 1995
Spisová značkaC 8421, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnanců1 - 5 zaměstnanců
Obrat3 000 000 - 4 999 999 Kč
Základní kapitál100 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství

Sídlo

Svépomoc III 2204/175002 Přerov, Přerov I-Město
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • MILAN SIVERAJednatel · od 19. 6. 1995 · podíl 100 %

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
    • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
    • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
    • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • Fotografické služby
    • Poskytování technických služeb
    • Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
    • Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Projektování elektrických zařízení
    • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí

Veřejný rejstřík

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: - vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod - zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím - poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály - činnost informačních a zpravodajských kanceláří - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - pronájem a půjčování věcí movitých - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - projektování elektrických zařízení - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - fotografické služby - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti - poskytování technických služeb - opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel - poskytování služeb pro rodinu a domácnost - výroba, obchod a služby jinde nezařazené
  • výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
156345435/0300

Historie firmy

  1. Změna sídla na č.p. 69, 75114 Lipová
  2. Vstup společníka: MILAN SIVERA
  3. Změna sídla na Svépomoc III 2204/1, Přerov I-Město, 75002 Přerov
  4. Ukončení živnosti: Zprostředkování služeb
  5. Ukončení živnosti: Zprostředkování obchodu
  6. Ukončení živnosti: Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
  7. Ukončení živnosti: Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb
  8. Ukončení živnosti: Nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej, mimo zboží uvedené v příloze 1 - 3 živnostenského zákona
  9. Změna sídla na Wilsonova 37/2a, 75002 Přerov, Přerov I - Město, Česká republika
  10. Zahájení živnosti: Zprostředkování služeb
  11. Zahájení živnosti: Zprostředkování obchodu
  12. Zahájení živnosti: Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
  13. Zahájení živnosti: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  14. Ukončení živnosti: Montáž a opravy telekomunikačních zařízení, s výjimkou činností uvedených v § 3 odst.2 písm. h) živnostenského zákona
  15. Zahájení živnosti: Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb
  16. Změna názvu na Sivera electronic s.r.o.
  17. Jednatel — MILAN SIVERA
  18. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  19. Zahájení živnosti: Nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej, mimo zboží uvedené v příloze 1 - 3 živnostenského zákona
  20. Zápis subjektu Sivera electronic s.r.o. do registru
  21. Zahájení živnosti: Montáž a opravy telekomunikačních zařízení, s výjimkou činností uvedených v § 3 odst.2 písm. h) živnostenského zákona

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Sivera electronic s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 63320908, sídlo Svépomoc III 2204/1, 75002 Přerov, Přerov I-Město.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 18. 12. 2023 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno18. 12. 2023 07:46

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje