Zpět do rejstříku

Sdružení Telepace z.s.

Aktivní
IČO
69610584
Adresa
Kostelní náměstí 1839/2, 70200 Ostrava, Moravská Ostrava
Právní forma
Spolek
Zapsáno
7. 9. 1999
Hlavní činnost (MERK)
Tvorba televizních programů a televizní vysílání
Zaměstnanci
10 - 19 zaměstnanců

Ověřeno23. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Sdružení Telepace z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Sdružení Telepace z.s.IČO 69610584

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 23. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 23. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 23. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněna5rctxefISDS · 23. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku7. 9. 1999
Spisová značkaL 4535, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnanců10 - 19 zaměstnanců
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)6020 Tvorba televizních programů a televizní vysílání

Sídlo

Kostelní náměstí 1839/270200 Ostrava, Moravská Ostrava
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • LEOŠ RYŠKAČlen statutárního orgánu · od 31. 7. 2026

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Člen statutárního orgánu — LEOŠ RYŠKA
  2. Změna názvu na Sdružení Telepace z.s.
  3. Změna sídla na Kostelní náměstí 1839/2, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
  4. Změna sídla na Moravská Ostrava, Kostelní nám.2
  5. Změna názvu na Sdružení Telepace
  6. Zápis subjektu Sdružení Telepace z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Sdružení Telepace z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 69610584, sídlo Kostelní náměstí 1839/2, 70200 Ostrava, Moravská Ostrava.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 23. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno23. 10. 2026 14:14

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje