Zpět do rejstříku

Reissig holding s.r.o.

Aktivní
IČO
02413604
Adresa
V Lukách 30, 25722 Nespeky, Městečko
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
9. 12. 2013
Hlavní činnost (MERK)
Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno26. 12. 2025ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Reissig holding s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Reissig holding s.r.o.IČO 02413604

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 26. 12. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 26. 12. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 26. 12. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněna9z47e3gISDS · 26. 12. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku9. 12. 2013
Spisová značkaC 219082, Městský soud v Praze
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat1 - 199 999 Kč
Základní kapitál200 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)96040 Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu

Sídlo

V Lukách 3025722 Nespeky, Městečko
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • MICHAELA REISSIGjednatel · od 5. 11. 2018 · podíl 100 %
  • TEREZA REISSIGjednatel · od 13. 2. 2024

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
    • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
  • Hostinská činnost

  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

  • Masérské, rekondiční a regenerační služby

Veřejný rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - výroba potravinářských a škrobárenských výrobků - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod - nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků - reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení - návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling

Kontakt a bankovní spojení

Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. jednatel — TEREZA REISSIG
  2. Změna sídla na V Lukách č.ev. 30, Městečko, 25722 Nespeky
  3. Zahájení živnosti: Masérské, rekondiční a regenerační služby
  4. Vstup společníka: MICHAELA REISSIG
  5. Změna názvu na Reissig holding s.r.o.
  6. Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  7. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  8. jednatel — MICHAELA REISSIG
  9. Ukončení živnosti: Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
  10. Zahájení živnosti: Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
  11. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  12. Zápis subjektu Reissig holding s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Reissig holding s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 02413604, sídlo V Lukách 30, 25722 Nespeky, Městečko.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 26. 12. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno26. 12. 2025 20:41

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje