Zpět do rejstříku

Regionální muzeum v Kolíně, příspěvková organizace

Aktivní
IČO
00410047
DIČ
CZ00410047
Adresa
Karlovo náměstí 8, 28002 Kolín, Kolín I
Právní forma
Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Zapsáno
4. 5. 2004
Hlavní činnost
Činnosti muzeí
Zaměstnanci
50 - 99 zaměstnanců

Ověřeno23. 10. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Regionální muzeum v Kolíně, příspěvková organizace

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Regionální muzeum v Kolíně, příspěvková organizaceIČO 00410047 · DIČ CZ00410047

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 23. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 23. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 23. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněna8ijk7gnISDS · 23. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Datum vzniku4. 5. 2004
Spisová značkaPr 882, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců50 - 99 zaměstnanců
Obrat30 000 000 - 59 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)91020 Činnosti muzeí

Sídlo

Karlovo náměstí 828002 Kolín, Kolín I
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Mgr. VLADIMÍR RIŠLINKředitel · od 1. 9. 2009

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
    • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
    • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
    • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
    • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Fotografické služby
    • Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na Karlovo náměstí 8, Kolín I, 28002 Kolín
  2. Ukončení živnosti: Truhlářství, podlahářství
  3. Změna názvu na Regionální muzeum v Kolíně, příspěvková organizace
  4. ředitel — Mgr. VLADIMÍR RIŠLINK
  5. Ukončení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  6. Změna sídla na Brandlova 35, Kolín I, 28002 Kolín
  7. Změna sídla na Karlovo náměstí 8, Kolín I, 28002 Kolín
  8. Změna názvu na Regionální muzeum v Kolíně
  9. Zápis subjektu Regionální muzeum v Kolíně, příspěvková organizace do registru
  10. Ukončení živnosti: Výroba a prodej upomínkových a propagačních předmětů
  11. Zahájení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  12. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  13. Zahájení živnosti: Výroba a prodej upomínkových a propagačních předmětů
  14. Zahájení živnosti: Truhlářství, podlahářství

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Regionální muzeum v Kolíně, příspěvková organizace?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 00410047, sídlo Karlovo náměstí 8, 28002 Kolín, Kolín I.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 23. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno23. 10. 2026 23:51

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje