Zpět do rejstříku

PKS holding a.s.

Aktivní
IČO
65276493
DIČ
CZ65276493
Adresa
Brněnská 126/38, 59101 Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1
Právní forma
Akciová společnost
Zapsáno
15. 4. 1996
Hlavní činnost (MERK)
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
Zaměstnanci
50 - 99 zaměstnanců

Ověřeno4. 6. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro PKS holding a.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

PKS holding a.s.IČO 65276493 · DIČ CZ65276493

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 4. 6. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 4. 6. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 4. 6. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnaydffpjyISDS · 4. 6. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaAkciová společnost
Datum vzniku15. 4. 1996
Spisová značkaB 1951, Krajský soud v Brně
Počet zaměstnanců50 - 99 zaměstnanců
Obrat200 000 000 - 299 999 999 Kč
Základní kapitál1 000 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)69200 Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství

Sídlo

Brněnská 126/3859101 Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Ing. PETR PEJCHALpředseda představenstva · od 27. 5. 2025
  • Ing. PETR PEJCHALčlen představenstva · od 12. 6. 2025
  • Mgr. VERONIKA SEDLÁČKOVÁčlen představenstva · od 12. 6. 2025

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Zasilatelství a zastupování v celním řízení
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Poskytování technických služeb
    • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
    • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Ubytovací služby
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
  • hostinská činnost

  • Projektová činnost ve výstavbě

  • Prodej lihovin

  • Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

  • Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny

Veřejný rejstřík

  • projektová činnost ve výstavbě
  • činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
214542278/06005362250237/0100

Historie firmy

  1. člen představenstva — Mgr. VERONIKA SEDLÁČKOVÁ
  2. člen představenstva — Ing. PETR PEJCHAL
  3. předseda představenstva — Ing. PETR PEJCHAL
  4. Zahájení živnosti: Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny
  5. Změna sídla na Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou 1, 59101 Žďár nad Sázavou
  6. Vstup společníka: Ing. PETR PEJCHAL
  7. Změna sídla na Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou 1, 59101 Žďár nad Sázavou
  8. Zahájení živnosti: Prodej lihovin
  9. Změna názvu na PKS holding a.s.
  10. Ukončení živnosti: provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících regeneraci a rekondici
  11. Ukončení živnosti: zastupování v celním řízení
  12. Ukončení živnosti: Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob
  13. Ukončení živnosti: Zprostředkování služeb
  14. Ukončení živnosti: Zprostředkování obchodu
  15. Ukončení živnosti: Specializovaný maloobchod
  16. Ukončení živnosti: Maloobchod se smíšeným zbožím
  17. Ukončení živnosti: Velkoobchod
  18. Ukončení živnosti: Poskytování technických služeb
  19. Ukončení živnosti: Inženýrská činnost v investiční výstavbě
  20. Ukončení živnosti: Ubytovací služby
  21. Ukončení živnosti: Reklamní činnost a marketing
  22. Ukončení živnosti: Kopírovací práce
  23. Ukončení živnosti: Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  24. Zahájení živnosti: provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících regeneraci a rekondici
  25. Změna sídla na Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou 1, 59101 Žďár nad Sázavou
  26. Zahájení živnosti: Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob
  27. Ukončení živnosti: Zprostředkovatelská činnost
  28. Ukončení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej mimo obory vyhrazené živnostenským zákonem
  29. Zahájení živnosti: zastupování v celním řízení
  30. Ukončení živnosti: Činnost účetních poradců
  31. Zahájení živnosti: Poskytování technických služeb
  32. Zahájení živnosti: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
  33. Zahájení živnosti: Projektová činnost ve výstavbě
  34. Zahájení živnosti: hostinská činnost
  35. Zahájení živnosti: Inženýrská činnost v investiční výstavbě
  36. Zahájení živnosti: Zprostředkovatelská činnost
  37. Zahájení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej mimo obory vyhrazené živnostenským zákonem
  38. Zahájení živnosti: Ubytovací služby
  39. Zahájení živnosti: Činnost účetních poradců
  40. Zahájení živnosti: Reklamní činnost a marketing
  41. Zahájení živnosti: Kopírovací práce
  42. Zahájení živnosti: Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
  43. Zápis subjektu PKS holding a.s. do registru
  44. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  45. Zahájení živnosti: Zprostředkování služeb
  46. Zahájení živnosti: Zprostředkování obchodu
  47. Zahájení živnosti: Specializovaný maloobchod
  48. Zahájení živnosti: Maloobchod se smíšeným zbožím
  49. Zahájení živnosti: Velkoobchod

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy PKS holding a.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 65276493, sídlo Brněnská 126/38, 59101 Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 4. 6. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno4. 6. 2026 16:23

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje