Zpět do rejstříku

Oblastní spolek Českého červeného kříže Blansko

Aktivní
IČO
00426288
Adresa
Sadová 149/2, 67801 Blansko
Právní forma
Pobočný spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost
Ambulantní nebo terénní sociální služby pro osoby se zdravotním postižením
Zaměstnanci
25 - 49 zaměstnanců

Ověřeno23. 10. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Oblastní spolek Českého červeného kříže Blansko

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Oblastní spolek Českého červeného kříže BlanskoIČO 00426288

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 23. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 23. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 23. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněna86j8kcxISDS · 23. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPobočný spolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 39621, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců25 - 49 zaměstnanců
Obrat10 000 000 - 29 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)88102 Ambulantní nebo terénní sociální služby pro osoby se zdravotním postižením

Sídlo

Sadová 149/267801 Blansko
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • IVA HORÁKOVÁpředseda oblastní výkonné rady · od 1. 4. 2026

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Hostinská činnost

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

  • Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. předseda oblastní výkonné rady — IVA HORÁKOVÁ
  2. Vstup společníka: Český červený kříž
  3. Zahájení živnosti: Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
  4. Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  5. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  6. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  7. Změna sídla na Sadová 149/2, 67801 Blansko
  8. Změna názvu na Oblastní spolek Českého červeného kříže Blansko
  9. Zápis subjektu Oblastní spolek Českého červeného kříže Blansko do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Oblastní spolek Českého červeného kříže Blansko?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 00426288, sídlo Sadová 149/2, 67801 Blansko.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 23. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno23. 10. 2026 17:46

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje