Zpět do rejstříku

North Mont s.r.o.

Aktivní
IČO
08386722
DIČ
CZ08386722
Adresa
Jiráskova 411, 43601 Litvínov, Horní Litvínov
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
1. 8. 2019
Hlavní činnost
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Zaměstnanci
10 - 19 zaměstnanců

Ověřeno2. 9. 2024ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro North Mont s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

North Mont s.r.o.IČO 08386722 · DIČ CZ08386722

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 2. 9. 2024. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 2. 9. 2024
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 2. 9. 2024
  • Datová schránkaZpřístupněnaiwyakukISDS · 2. 9. 2024

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku1. 8. 2019
Spisová značkaC 48989, Krajský soud v Ústí nad Labem
Počet zaměstnanců10 - 19 zaměstnanců
Obrat200 000 - 499 999 Kč
Základní kapitál1 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů

Sídlo

Jiráskova 41143601 Litvínov, Horní Litvínov
Zobrazit na mapě

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Velkoobchod a maloobchod
  • Opravy silničních vozidel

  • Zednictví

  • Zámečnictví, nástrojářství

  • Klempířství a oprava karoserií

Veřejný rejstřík

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů 1-81

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
248110772/0600

Historie firmy

  1. Vstup společníka: PAVEL SUK
  2. Zahájení živnosti: Klempířství a oprava karoserií
  3. Zahájení živnosti: Zámečnictví, nástrojářství
  4. Zahájení živnosti: Zednictví
  5. Zahájení živnosti: Opravy silničních vozidel
  6. Změna sídla na Jiráskova 411, Horní Litvínov, 43601 Litvínov
  7. Změna názvu na North Mont s.r.o.
  8. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  9. Zápis subjektu North Mont s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy North Mont s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 08386722, sídlo Jiráskova 411, 43601 Litvínov, Horní Litvínov.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 2. 9. 2024 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno2. 9. 2024 14:58

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje