Zpět do rejstříku

Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizace

Aktivní
IČO
10884076
Adresa
č. p. 22, 67902 Spešov
Právní forma
Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Zapsáno
24. 8. 2020
Hlavní činnost (MERK)
Předškolní vzdělávání
Zaměstnanci
10 - 19 zaměstnanců

Ověřeno12. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizace

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizaceIČO 10884076

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 12. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 12. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 12. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnahxkgw2vISDS · 12. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Datum vzniku24. 8. 2020
Spisová značkaPr 2122, Krajský soud v Brně
Počet zaměstnanců10 - 19 zaměstnanců
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)85100 Předškolní vzdělávání

Sídlo

č. p. 2267902 Spešov
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • VERONIKA NĚMCOVÁředitelka · od 16. 1. 2025

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Hostinská činnost

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. ředitelka — VERONIKA NĚMCOVÁ
  2. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  3. Změna sídla na č.p. 3, 67902 Spešov
  4. Vstup společníka: Obec Spešov
  5. Změna sídla na č.p. 22, 67902 Spešov
  6. Změna názvu na Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizace
  7. Zápis subjektu Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizace do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizace?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 10884076, sídlo č. p. 22, 67902 Spešov.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 12. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno12. 10. 2026 20:42

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje