Zpět do rejstříku

Mateřská škola Katusice, okres Mladá Boleslav

Aktivní
IČO
71010815
Adresa
U Mateřské školy 124, 29425 Katusice
Právní forma
Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Zapsáno
1. 1. 2003
Hlavní činnost (MERK)
Předškolní vzdělávání
Zaměstnanci
10 - 19 zaměstnanců

Ověřeno21. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Mateřská škola Katusice, okres Mladá Boleslav

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Mateřská škola Katusice, okres Mladá BoleslavIČO 71010815

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 21. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 21. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 21. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnasexx8qqISDS · 21. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Datum vzniku1. 1. 2003
Spisová značkaPr 1767, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců10 - 19 zaměstnanců
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)85100 Předškolní vzdělávání

Sídlo

U Mateřské školy 12429425 Katusice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Bc. HELENA KUČEROVÁředitel · od 1. 8. 2018

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Hostinská činnost

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Vstup společníka: Obec Katusice
  2. Změna sídla na U Mateřské školy 124, 29425 Katusice
  3. Změna názvu na Mateřská škola Katusice, okres Mladá Boleslav
  4. ředitel — Bc. HELENA KUČEROVÁ
  5. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  6. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  7. Zápis subjektu Mateřská škola Katusice, okres Mladá Boleslav do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Mateřská škola Katusice, okres Mladá Boleslav?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 71010815, sídlo U Mateřské školy 124, 29425 Katusice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 21. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno21. 10. 2026 18:00

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje