Zpět do rejstříku

Masarykova základní škola Libštát, příspěvková organizace

Aktivní
IČO
70946752
Adresa
č. p. 17, 51203 Libštát
Právní forma
Příspěvková organizace
Zapsáno
13. 5. 2003
Hlavní činnost (MERK)
Základní vzdělávání na druhém stupni základních škol
Zaměstnanci
25 - 49 zaměstnanců

Ověřeno23. 9. 2024ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Masarykova základní škola Libštát, příspěvková organizace

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Masarykova základní škola Libštát, příspěvková organizaceIČO 70946752

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 23. 9. 2024. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 23. 9. 2024
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 23. 9. 2024
  • Datová schránkaZpřístupněnarppkmxaISDS · 23. 9. 2024

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace
Datum vzniku13. 5. 2003
Spisová značkaPr 565, Krajský soud v Hradci Králové
Počet zaměstnanců25 - 49 zaměstnanců
Obrat10 000 000 - 29 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)85311 Základní vzdělávání na druhém stupni základních škol

Sídlo

č. p. 1751203 Libštát
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Mgr. JANA MARKOVÁředitel · od 1. 8. 2012

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Hostinská činnost

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Velkoobchod a maloobchod
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na č.p. 17, 51203 Libštát
  2. Vstup společníka: Městys Libštát
  3. Změna názvu na Masarykova základní škola Libštát, příspěvková organizace
  4. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  5. ředitel — Mgr. JANA MARKOVÁ
  6. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  7. Zápis subjektu Masarykova základní škola Libštát, příspěvková organizace do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Masarykova základní škola Libštát, příspěvková organizace?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 70946752, sídlo č. p. 17, 51203 Libštát.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 23. 9. 2024 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno23. 9. 2024 16:37

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje