Zpět do rejstříku

MAS Radbuza, z.s.

Aktivní
IČO
22897461
DIČ
CZ22897461
Adresa
nám. ČSA 24, 33301 Stod
Právní forma
Spolek
Zapsáno
18. 3. 2011
Hlavní činnost (MERK)
Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
Zaměstnanci
50 - 99 zaměstnanců

Ověřeno6. 10. 2025ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro MAS Radbuza, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

MAS Radbuza, z.s.IČO 22897461 · DIČ CZ22897461

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 6. 10. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 6. 10. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 6. 10. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněnaec9xkbcISDS · 6. 10. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku18. 3. 2011
Spisová značkaL 5964, Krajský soud v Plzni
Počet zaměstnanců50 - 99 zaměstnanců
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.

Sídlo

nám. ČSA 2433301 Stod
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Ing. ANDREA KUBERNÁTOVÁPředseda · od 12. 9. 2023

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Projektování pozemkových úprav
    • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
    • Projektování elektrických zařízení
    • Testování, měření, analýzy a kontroly
    • Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
    • Fotografické služby
    • Překladatelská a tlumočnická činnost
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
    • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov
    • Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
    • Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna
    • Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky
    • Poskytování technických služeb
    • Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin
    • Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
    • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
    • Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
    • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
    • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
    • Pěstitelské pálení
    • Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů
    • Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
    • Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů
    • Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
    • Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží
    • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
    • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
    • Výroba koksu, surového dehtu a jiných pevných paliv
    • Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických přípravků
    • Výroba hnojiv
    • Výroba plastových a pryžových výrobků
    • Výroba a zpracování skla
    • Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
    • Výroba brusiv a ostatních minerálních nekovových výrobků
    • Broušení technického a šperkového kamene
    • Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin
    • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
    • Umělecko-řemeslné zpracování kovů
    • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
    • Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení
    • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
    • Výroba neelektrických zařízení pro domácnost
    • Výroba strojů a zařízení
    • Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií
    • Stavba a výroba plavidel
    • Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení
    • Výroba drážních hnacích vozidel a drážních vozidel na dráze tramvajové, trolejbusové a lanové a železničního parku
    • Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků
    • Výroba a opravy čalounických výrobků
    • Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
    • Výroba zdravotnických prostředků
    • Výroba a opravy zdrojů ionizujícího záření
    • Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
    • Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
    • Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
    • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
    • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
    • Sklenářské práce, rámování a paspartování
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
    • Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy)
    • Ubytovací služby
    • Zasilatelství a zastupování v celním řízení
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
    • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
    • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
  • prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Předseda — Ing. ANDREA KUBERNÁTOVÁ
  2. Zahájení živnosti: prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  3. Změna sídla na nám. ČSA 24, 33301 Stod
  4. Změna sídla na Sokolská 566, 33301 Stod
  5. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  6. Změna názvu na MAS Radbuza, z.s.
  7. Změna sídla na Náměstí T. G. M. 1, 33441 Dobřany
  8. Změna názvu na MAS Radbuza, o.s.
  9. Zápis subjektu MAS Radbuza, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy MAS Radbuza, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 22897461, sídlo nám. ČSA 24, 33301 Stod.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 6. 10. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno6. 10. 2025 09:55

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje