Zpět do rejstříku

MARNEL STAVBY s.r.o.

Aktivní
IČO
02664801
DIČ
CZ02664801
Adresa
Pálenecká 182/49, 50311 Hradec Králové, Svobodné Dvory
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
21. 2. 2014
Hlavní činnost
Výstavba bytových a nebytových budov
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno12. 10. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro MARNEL STAVBY s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

MARNEL STAVBY s.r.o.IČO 02664801 · DIČ CZ02664801

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 12. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 12. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 12. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnaebkduymISDS · 12. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku21. 2. 2014
Spisová značkaC 33285, Krajský soud v Hradci Králové
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Základní kapitál200 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)4120 Výstavba bytových a nebytových budov

Sídlo

Pálenecká 182/4950311 Hradec Králové, Svobodné Dvory
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • MAREK JANDAjednatel · od 30. 3. 2016 · podíl 50 %

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

  • Zednictví

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Veřejný rejstřík

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
  • zednictví
  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
2600982107/2010

Historie firmy

  1. Vstup společníka: NELA JANDOVÁ
  2. Vstup společníka: MAREK JANDA
  3. Změna sídla na Pálenecká 182/49, Svobodné Dvory, 50311 Hradec Králové
  4. Změna názvu na MARNEL STAVBY s.r.o.
  5. jednatel — MAREK JANDA
  6. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  7. Zahájení živnosti: Zednictví
  8. Zahájení živnosti: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  9. Zápis subjektu MARNEL STAVBY s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy MARNEL STAVBY s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 02664801, sídlo Pálenecká 182/49, 50311 Hradec Králové, Svobodné Dvory.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 12. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno12. 10. 2026 11:40

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje