Zpět do rejstříku

Kultura Žďár, příspěvková organizace

Aktivní
IČO
72053682
DIČ
CZ72053682
Adresa
Dolní 183/30, 59101 Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1
Právní forma
Příspěvková organizace
Zapsáno
1. 1. 2010
Hlavní činnost
Provozování kulturních zařízení
Zaměstnanci
50 - 99 zaměstnanců

Ověřeno5. 1. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Kultura Žďár, příspěvková organizace

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Kultura Žďár, příspěvková organizaceIČO 72053682 · DIČ CZ72053682

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 5. 1. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 5. 1. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 5. 1. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněna7zbnavwISDS · 5. 1. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaPříspěvková organizace
Datum vzniku1. 1. 2010
Spisová značkaPr 1653, Krajský soud v Brně
Počet zaměstnanců50 - 99 zaměstnanců
Obrat10 000 000 - 29 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)90040 Provozování kulturních zařízení

Sídlo

Dolní 183/3059101 Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Mgr. TAMARA PECKOVÁ HOMOLOVÁředitel · od 1. 1. 2022

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
    • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
43-6358680247/0100

Historie firmy

  1. ředitel — Mgr. TAMARA PECKOVÁ HOMOLOVÁ
  2. Vstup společníka: Město Žďár nad Sázavou
  3. Změna sídla na Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou 1, 59101 Žďár nad Sázavou
  4. Změna sídla na Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou 1, 59101 Žďár nad Sázavou
  5. Změna názvu na Kultura Žďár, příspěvková organizace
  6. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  7. Zápis subjektu Kultura Žďár, příspěvková organizace do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Kultura Žďár, příspěvková organizace?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 72053682, sídlo Dolní 183/30, 59101 Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 1.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 5. 1. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno5. 1. 2026 22:50

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje