Zpět do rejstříku

Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.

Aktivní
IČO
26529033
Adresa
Kučoviny 202/28, 74717 Darkovice
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost
Provozování sportovních zařízení
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno15. 11. 2024ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.IČO 26529033

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 15. 11. 2024. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 15. 11. 2024
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 15. 11. 2024
  • Datová schránkaZpřístupněnabai5xkzISDS · 15. 11. 2024

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 5144, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat1 - 199 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)93110 Provozování sportovních zařízení

Sídlo

Kučoviny 202/2874717 Darkovice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • MILAN KALVARPředseda · od 9. 12. 2016

Kontakt a bankovní spojení

Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na Kučoviny 202/28, 74717 Darkovice
  2. Změna názvu na Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
  3. Předseda — MILAN KALVAR
  4. Změna sídla na Dlouhá 322/17, 74717 Darkovice
  5. Změna názvu na Klub stolního tenisu Darkovice
  6. Zápis subjektu Klub stolního tenisu Darkovice, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 26529033, sídlo Kučoviny 202/28, 74717 Darkovice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 15. 11. 2024 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno15. 11. 2024 16:23

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje