Zpět do rejstříku

KERA GREEN s.r.o.

Aktivní
IČO
24178535
DIČ
CZ24178535
Adresa
č. p. 150, 76701 Skaštice
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
10. 11. 2011
Hlavní činnost (MERK)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Zaměstnanci
25 - 49 zaměstnanců

Ověřeno24. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro KERA GREEN s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

KERA GREEN s.r.o.IČO 24178535 · DIČ CZ24178535

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 24. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 24. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 24. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněna6g27b5pISDS · 24. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku10. 11. 2011
Spisová značkaC 102290, Krajský soud v Brně
Počet zaměstnanců25 - 49 zaměstnanců
Obrat200 000 000 - 299 999 999 Kč
Základní kapitál30 200 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

Sídlo

č. p. 15076701 Skaštice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • DAVID KRÁLÍKProkura · od 13. 12. 2017
  • PaedDr. JIŘÍ MILERProkura · od 13. 12. 2017
  • KATEŘINA ZIMČÍKOVÁProkura · od 13. 12. 2017
  • MARTIN ZIMČÍKProkura · od 19. 4. 2023
  • JAROSLAV ZIMČÍKjednatel · od 7. 12. 2017

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
    • Výroba hnojiv
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
    • Fotografické služby
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
    • Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
    • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
    • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
    • Projektování elektrických zařízení
    • Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

  • Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Veřejný rejstřík

  • Výroba, obchod aslužby neuvedené vpřílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
CZ2903000000000251240527/0300248922586/0300

Historie firmy

  1. Vstup společníka: KERA holding s.r.o.
  2. Prokura — MARTIN ZIMČÍK
  3. Zahájení živnosti: Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
  4. Zahájení živnosti: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  5. Prokura — KATEŘINA ZIMČÍKOVÁ
  6. Prokura — PaedDr. JIŘÍ MILER
  7. Prokura — DAVID KRÁLÍK
  8. Změna názvu na KERA GREEN s.r.o.
  9. jednatel — JAROSLAV ZIMČÍK
  10. Změna sídla na č.p. 150, 76701 Skaštice
  11. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  12. Zápis subjektu KERA GREEN s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy KERA GREEN s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 24178535, sídlo č. p. 150, 76701 Skaštice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 24. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno24. 10. 2026 06:55

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje