Zpět do rejstříku

Karatedó Steklý, z.s.

Aktivní
IČO
66102014
Adresa
28. října 661/4, 40502 Děčín, Děčín I-Děčín
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost
Provozování sportovních zařízení
Zaměstnanci
1 - 5 zaměstnanců

Ověřeno14. 11. 2025ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Karatedó Steklý, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Karatedó Steklý, z.s.IČO 66102014

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 14. 11. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 14. 11. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 14. 11. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněnar6fmv4xISDS · 14. 11. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 2545, Krajský soud v Ústí nad Labem
Počet zaměstnanců1 - 5 zaměstnanců
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)93110 Provozování sportovních zařízení

Sídlo

28. října 661/440502 Děčín, Děčín I-Děčín
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • JAN STEKLÝČlen statutárního orgánu · od 21. 10. 2023

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Provozování solárií

  • Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

  • Hostinská činnost

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Člen statutárního orgánu — JAN STEKLÝ
  2. Zahájení živnosti: Provozování solárií
  3. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  4. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  5. Změna sídla na 28. října 661/4, Děčín I-Děčín, 40502 Děčín
  6. Změna názvu na Karatedó Steklý, z.s.
  7. Změna sídla na č.p. 20, 40714 Arnoltice
  8. Změna názvu na Karatedó Steklý
  9. Zahájení živnosti: Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
  10. Zápis subjektu Karatedó Steklý, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Karatedó Steklý, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 66102014, sídlo 28. října 661/4, 40502 Děčín, Děčín I-Děčín.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 14. 11. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno14. 11. 2025 18:01

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje