Zpět do rejstříku

Jezdecká škola Kozolupy, z. s.

Aktivní
IČO
22859934
Adresa
č. p. 101, 33032 Kozolupy
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost (MERK)
Ostatní sportovní činnosti
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno7. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Jezdecká škola Kozolupy, z. s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Jezdecká škola Kozolupy, z. s.IČO 22859934

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 7. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 7. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 7. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnaazn3wpeISDS · 7. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 5734, Krajský soud v Plzni
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obratbez obratu
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)93190 Ostatní sportovní činnosti

Sídlo

č. p. 10133032 Kozolupy
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • LUBOMÍR HÝŽApředseda · od 2. 12. 2015

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna názvu na Jezdecká škola Kozolupy, z. s.
  2. předseda — LUBOMÍR HÝŽA
  3. Změna sídla na č.p. 101, 33032 Kozolupy
  4. Změna názvu na Jezdecká škola Kozolupy
  5. Zápis subjektu Jezdecká škola Kozolupy, z. s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Jezdecká škola Kozolupy, z. s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 22859934, sídlo č. p. 101, 33032 Kozolupy.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 7. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno7. 10. 2026 15:22

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje