Zpět do rejstříku

JARO VISION s.r.o.

Aktivní
IČO
10894292
Adresa
Jakubčovice 174, 74741 Hradec nad Moravicí, Jakubčovice
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
26. 5. 2021
Hlavní činnost (MERK)
Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno20. 7. 2025ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro JARO VISION s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

JARO VISION s.r.o.IČO 10894292

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 20. 7. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 20. 7. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 20. 7. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněnaydtxjzsISDS · 20. 7. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku26. 5. 2021
Spisová značkaC 85991, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat200 000 - 499 999 Kč
Základní kapitál2 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)27520 Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost

Sídlo

Jakubčovice 17474741 Hradec nad Moravicí, Jakubčovice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • ROMAN VARGAJednatel · od 30. 1. 2025 · podíl 100;00 %
  • ROMAN VARGALikvidátor · od 9. 2. 2026 · podíl 100;00 %

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Zednictví

  • Kamnářství

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Velkoobchod a maloobchod

Veřejný rejstřík

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: - Velkoobchod, maloobchod

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Likvidátor — ROMAN VARGA
  2. Změna názvu na JARO VISION s.r.o., v likvidaci
  3. Změna sídla na Děčínská 552/1, Střížkov, 18000 Praha 8
  4. Jednatel — ROMAN VARGA
  5. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  6. Zahájení živnosti: Kamnářství
  7. Zahájení živnosti: Zednictví
  8. Vstup společníka: ROMAN VARGA
  9. Zápis subjektu JARO VISION s.r.o., v likvidaci do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy JARO VISION s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 10894292, sídlo Jakubčovice 174, 74741 Hradec nad Moravicí, Jakubčovice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 20. 7. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno20. 7. 2025 14:54

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje