Zpět do rejstříku

Heat Praha s.r.o.

Aktivní
IČO
27115577
DIČ
CZ27115577
Adresa
č. p. 86, 54213 Jívka
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
21. 1. 2004
Hlavní činnost (MERK)
Univerzální administrativní činnosti
Zaměstnanci
10 - 19 zaměstnanců

Ověřeno15. 3. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Heat Praha s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Heat Praha s.r.o.IČO 27115577 · DIČ CZ27115577

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 15. 3. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 15. 3. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 15. 3. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnapesxaumISDS · 15. 3. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku21. 1. 2004
Spisová značkaC 21962, Krajský soud v Hradci Králové
Počet zaměstnanců10 - 19 zaměstnanců
Obrat1 000 000 - 2 999 999 Kč
Základní kapitál200 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)82110 Univerzální administrativní činnosti

Sídlo

č. p. 8654213 Jívka
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • LENKA KŮSOVÁJednatel · od 11. 2. 2020

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Ubytovací služby
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na č.p. 86, 54213 Jívka
  2. Jednatel — LENKA KŮSOVÁ
  3. Změna názvu na Heat Praha s.r.o.
  4. Vstup společníka: HELENA MARŠÍKOVÁ
  5. Změna sídla na č.p. 86, 54213 Jívka
  6. Ukončení živnosti: Hostinská činnost
  7. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  8. Ukončení živnosti: Zprostředkování služeb
  9. Ukončení živnosti: Výroba textilního zboží (kromě oděvů, oděvních doplňků a prostředků ortopedické povahy)
  10. Ukončení živnosti: Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
  11. Ukončení živnosti: Zprostředkování obchodu
  12. Ukončení živnosti: Podniky zajišťující ostrahu majetku a osob
  13. Ukončení živnosti: Chov domácích a zoologických zvířat a poskytování souvisejících služeb
  14. Zahájení živnosti: Výroba textilního zboží (kromě oděvů, oděvních doplňků a prostředků ortopedické povahy)
  15. Zahájení živnosti: Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
  16. Změna sídla na č.p. 86, 54213 Jívka
  17. Změna názvu na CZECH TEX. s.r.o.
  18. Zahájení živnosti: Podniky zajišťující ostrahu majetku a osob
  19. Zahájení živnosti: Zprostředkování služeb
  20. Zahájení živnosti: Chov domácích a zoologických zvířat a poskytování souvisejících služeb
  21. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  22. Zahájení živnosti: Zprostředkování obchodu
  23. Zápis subjektu Heat Praha s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Heat Praha s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 27115577, sídlo č. p. 86, 54213 Jívka.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 15. 3. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno15. 3. 2026 14:39

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje