Zpět do rejstříku

HC Střelci Jindřichův Hradec z.s.

Aktivní
IČO
02870843
Adresa
U Stadionu 1115, 37701 Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec II
Právní forma
Spolek
Zapsáno
7. 4. 2014
Hlavní činnost
Provozování sportovních zařízení
Zaměstnanci
20 - 24 zaměstnanců

Ověřeno27. 7. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro HC Střelci Jindřichův Hradec z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

HC Střelci Jindřichův Hradec z.s.IČO 02870843

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 27. 7. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 27. 7. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 27. 7. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnatcaufb9ISDS · 27. 7. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku7. 4. 2014
Spisová značkaL 6419, Krajský soud v Českých Budějovicích
Počet zaměstnanců20 - 24 zaměstnanců
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)9311 Provozování sportovních zařízení

Sídlo

U Stadionu 111537701 Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec II
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Ing. VLADISLAV SVOBODAPředseda výkonného výboru · od 24. 6. 2026
  • MARTIN BERANčlen výkonného výboru · od 15. 8. 2026
  • PETR ŠACHLčlen výkonného výboru · od 15. 8. 2026
  • MARTIN IŠTVÁNIKčlen výkonného výboru · od 15. 8. 2026
  • JIŘÍ DUPALčlen výkonného výboru · od 15. 8. 2026
  • FILIP HORALčlen výkonného výboru · od 15. 8. 2026
  • MICHAL GURKAčlen výkonného výboru · od 15. 8. 2026

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Velkoobchod a maloobchod
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

  • Hostinská činnost

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. člen výkonného výboru — MICHAL GURKA
  2. člen výkonného výboru — FILIP HORAL
  3. člen výkonného výboru — JIŘÍ DUPAL
  4. člen výkonného výboru — MARTIN IŠTVÁNIK
  5. člen výkonného výboru — PETR ŠACHL
  6. člen výkonného výboru — MARTIN BERAN
  7. Předseda výkonného výboru — Ing. VLADISLAV SVOBODA
  8. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  9. Změna sídla na U Stadionu 1115, Jindřichův Hradec II, 37701 Jindřichův Hradec
  10. Změna názvu na HC Střelci Jindřichův Hradec z.s.
  11. Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
  12. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  13. Zápis subjektu HC Střelci Jindřichův Hradec z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy HC Střelci Jindřichův Hradec z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 02870843, sídlo U Stadionu 1115, 37701 Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec II.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 27. 7. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno27. 7. 2026 07:32

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje