Zpět do rejstříku

Flex IN s.r.o.

Aktivní
IČO
01522728
Adresa
Na Výšinkách 459/8, 72528 Ostrava, Lhotka
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
22. 3. 2013
Hlavní činnost (MERK)
Řízení a správa finančních trhů
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno23. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro Flex IN s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Flex IN s.r.o.IČO 01522728

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 23. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 23. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 23. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnagntsr7gISDS · 23. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku22. 3. 2013
Spisová značkaC 57217, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat1 000 000 - 2 999 999 Kč
Základní kapitál200 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)66110 Řízení a správa finančních trhů

Sídlo

Na Výšinkách 459/872528 Ostrava, Lhotka
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • SILVIE KRAMNÁJednatel · od 18. 8. 2014 · podíl 100 %

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
    • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Pronájem a půjčování věcí movitých

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna sídla na Na Výšinkách 459/8, Lhotka, 72528 Ostrava
  2. Vstup společníka: SILVIE KRAMNÁ
  3. Změna sídla na Umělecká 305/1, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
  4. Změna názvu na Flex IN s.r.o.
  5. Změna sídla na Sládkova 372/8, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
  6. Jednatel — SILVIE KRAMNÁ
  7. Změna sídla na Havlíčkovo nábřeží 2728/38, Moravská Ostrava, 70200 Ostrava
  8. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  9. Zápis subjektu Flex IN s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Flex IN s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 01522728, sídlo Na Výšinkách 459/8, 72528 Ostrava, Lhotka.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 23. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno23. 10. 2026 11:32

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje