Zpět do rejstříku

ELIS CZECH s.r.o.

Aktivní
IČO
02183595
DIČ
CZ02183595
Adresa
Číbuz 32, 50303 Skalice, Číbuz
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
4. 10. 2013
Hlavní činnost
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Zaměstnanci
1 - 5 zaměstnanců

Ověřeno24. 10. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro ELIS CZECH s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

ELIS CZECH s.r.o.IČO 02183595 · DIČ CZ02183595

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 24. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceAnoevidováno řízeníISIR · 24. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 24. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněna5832tcjISDS · 24. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku4. 10. 2013
Spisová značkaC 32851, Krajský soud v Hradci Králové
Počet zaměstnanců1 - 5 zaměstnanců
Obrat5 000 000 - 9 999 999 Kč
Základní kapitál200 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

Sídlo

Číbuz 3250303 Skalice, Číbuz
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • JITKA SNÁŠELOVÁjednatel · od 7. 10. 2013 · podíl 100 %

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Poskytování technických služeb
    • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
    • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
    • Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin
    • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
  • Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí

Veřejný rejstřík

  • pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
291064660/03003354386389/0800

Historie firmy

  1. Zahájení živnosti: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí
  2. Vstup společníka: JITKA SNÁŠELOVÁ
  3. Změna sídla na Číbuz 32, 50303 Skalice
  4. Změna názvu na ELIS CZECH s.r.o.
  5. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  6. jednatel — JITKA SNÁŠELOVÁ
  7. Zápis subjektu ELIS CZECH s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy ELIS CZECH s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 02183595, sídlo Číbuz 32, 50303 Skalice, Číbuz.
Je firma v insolvenci?
K 24. 10. 2026 je v insolvenčním rejstříku (ISIR) evidováno řízení. Aktuální stav ověřte přímo v rejstříku.
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno24. 10. 2026 07:47

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje