Zpět do rejstříku

Bytové družstvo Rembrandtova 8

Aktivní
IČO
63082993
Adresa
Rembrandtova 2187/8, 10000 Praha, Strašnice
Právní forma
Družstvo
Zapsáno
18. 10. 1995
Hlavní činnost
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Zaměstnanci
1 - 5 zaměstnanců

Ověřeno11. 6. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Bytové družstvo Rembrandtova 8

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Bytové družstvo Rembrandtova 8IČO 63082993

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 11. 6. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 11. 6. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 11. 6. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnahfe3aa2ISDS · 11. 6. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaDružstvo
Datum vzniku18. 10. 1995
Spisová značkaDr 2479, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců1 - 5 zaměstnanců
Obrat200 000 - 499 999 Kč
Základní kapitál50 600 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Sídlo

Rembrandtova 2187/810000 Praha, Strašnice
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Ing. JITKA VOHNICKÁpředsedkyně představenstva · od 21. 11. 2024
  • JIŘÍ NOSEKmístopředseda představenstva · od 21. 11. 2024
  • ROMAN PLÍŠEKmístopředseda představenstva · od 21. 11. 2024

Předmět podnikání

Veřejný rejstřík

  • pronájem nemovitosti,bytových a nebytových prostor a poskytování základních služeb spojených s pronájmem.­ 4 zák.č.455/91 Sb.

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Podobné firmy v okolí

Firmy ze stejného oboru a obce.

Historie firmy

  1. místopředseda představenstva — ROMAN PLÍŠEK
  2. místopředseda představenstva — JIŘÍ NOSEK
  3. předsedkyně představenstva — Ing. JITKA VOHNICKÁ
  4. Změna sídla na Rembrandtova 2187/8, Strašnice, 10000 Praha 10
  5. Změna názvu na Bytové družstvo Rembrandtova 8
  6. Zápis subjektu Bytové družstvo Rembrandtova 8 do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Bytové družstvo Rembrandtova 8?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 63082993, sídlo Rembrandtova 2187/8, 10000 Praha, Strašnice.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 11. 6. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno11. 6. 2026 15:34

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje