Zpět do rejstříku

AVE Ústí nad Labem s.r.o.

Aktivní
IČO
61329002
DIČ
CZ61329002
Adresa
Neštěmická 779/4, 40007 Ústí nad Labem, Krásné Březno
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
1. 7. 1994
Hlavní činnost (MERK)
Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
Zaměstnanci
100 - 199 zaměstnanců

Ověřeno6. 1. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro AVE Ústí nad Labem s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

AVE Ústí nad Labem s.r.o.IČO 61329002 · DIČ CZ61329002

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 6. 1. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 6. 1. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 6. 1. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnarftpvz4ISDS · 6. 1. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku1. 7. 1994
Spisová značkaC 7276, Krajský soud v Ústí nad Labem
Počet zaměstnanců100 - 199 zaměstnanců
Obrat200 000 000 - 299 999 999 Kč
Základní kapitál49 660 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)38110 Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných

Sídlo

Neštěmická 779/440007 Ústí nad Labem, Krásné Březno
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • Ing. PETR HRDLIČKAJednatel · od 1. 1. 2009
  • Ing. IGOR BABÍKjednatel · od 5. 3. 2019
  • Ing. PETR SOCHOCKÝJednatel · od 7. 6. 2024

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Výroba hnojiv
    • Poskytování technických služeb
    • Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
    • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
    • Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov
    • Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky
    • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
    • Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
    • Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna
    • Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů
    • Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží
    • Výroba koksu, surového dehtu a jiných pevných paliv
    • Výroba plastových a pryžových výrobků
    • Výroba a zpracování skla
    • Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
    • Výroba brusiv a ostatních minerálních nekovových výrobků
    • Broušení technického a šperkového kamene
    • Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin
    • Pěstitelské pálení
    • Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
    • Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
    • Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů
    • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
    • Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
    • Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin
    • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
    • Umělecko-řemeslné zpracování kovů
    • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
    • Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení
    • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
    • Výroba neelektrických zařízení pro domácnost
    • Výroba strojů a zařízení
    • Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií
    • Stavba a výroba plavidel
    • Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení
    • Výroba a opravy čalounických výrobků
    • Výroba drážních hnacích vozidel a drážních vozidel na dráze tramvajové, trolejbusové a lanové a železničního parku
    • Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků
    • Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy)
    • Zasilatelství a zastupování v celním řízení
    • Ubytovací služby
    • Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
    • Výroba zdravotnických prostředků
    • Výroba a opravy zdrojů ionizujícího záření
    • Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
    • Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
    • Projektování pozemkových úprav
    • Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
    • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
    • Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
    • Projektování elektrických zařízení
    • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
    • Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
    • Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
    • Překladatelská a tlumočnická činnost
    • Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
    • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
    • Sklenářské práce, rámování a paspartování
    • Testování, měření, analýzy a kontroly
    • Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
    • Fotografické služby
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
    • Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
    • Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
    • Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických přípravků
    • Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
  • Opravy silničních vozidel

  • Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 2,5 tuny a nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí

  • Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady

Veřejný rejstřík

  • podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
  • opravy silničních vozidel
  • Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí

Kontakt a bankovní spojení

Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
401555007/2700

Historie firmy

  1. Jednatel — Ing. PETR SOCHOCKÝ
  2. jednatel — Ing. IGOR BABÍK
  3. Vstup společníka: Statutární město Ústí nad Labem
  4. Vstup společníka: AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
  5. Změna sídla na Neštěmická 779/4, Krásné Březno, 40007 Ústí nad Labem
  6. Změna názvu na AVE Ústí nad Labem s.r.o.
  7. Jednatel — Ing. PETR HRDLIČKA
  8. Ukončení živnosti: Pronájem a půjčování věcí movitých
  9. Ukončení živnosti: Zprostředkování v oblasti nákupu a prodeje zboží
  10. Ukončení živnosti: Realitní činnost
  11. Ukončení živnosti: Výroba průmyslového kompostu a rekultivačního substrátu
  12. Ukončení živnosti: Provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy
  13. Ukončení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s odpady v režimu živností volných (neopravňuje k nakládání s nebezpečnými odpady)
  14. Ukončení živnosti: Výsadba a údržba veřejné zeleně
  15. Ukončení živnosti: Výsadba a údržba komunikační zeleně
  16. Ukončení živnosti: Správa a údržba nemovitostí
  17. Ukončení živnosti: investorská a posuzovací činnost ve výstavbě v režimu živností volných
  18. Ukončení živnosti: Technické činnosti v dopravě
  19. Ukončení živnosti: Poskytování technických služeb
  20. Ukončení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  21. Ukončení živnosti: Zpracování dat, služby databank, správa sítí
  22. Ukončení živnosti: Praní, žehlení a mandlování prádla
  23. Ukončení živnosti: provozování výlepové plakátovací služby a reklamní činnost
  24. Ukončení živnosti: poskytování ubytovacích služeb
  25. Ukončení živnosti: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  26. Ukončení živnosti: Projektová činnost ve výstavbě
  27. Ukončení živnosti: Masérské služby
  28. Ukončení živnosti: Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících regeneraci a rekondici
  29. Ukončení živnosti: Poskytování tělovýchovných služeb
  30. Ukončení živnosti: Hostinská činnost
  31. Ukončení živnosti: Montáž, opravy a revize vyhrazených elektrických zařízení
  32. Ukončení živnosti: Provozování pohřební služby
  33. Změna názvu na AVE CZ Ústí nad Labem s.r.o.
  34. Ukončení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
  35. Změna sídla na Neštěmická 779/4, Krásné Březno, 40007 Ústí nad Labem
  36. Změna sídla na Neštěmická 779/4, Krásné Březno, 40007 Ústí nad Labem
  37. Zahájení živnosti: Pronájem a půjčování věcí movitých
  38. Zahájení živnosti: Realitní činnost
  39. Ukončení živnosti: Podniky zajišťující ostrahu majetku a osob
  40. Ukončení živnosti: Provozování pohřebišť
  41. Zahájení živnosti: Výroba průmyslového kompostu a rekultivačního substrátu
  42. Zahájení živnosti: Praní, žehlení a mandlování prádla
  43. Zahájení živnosti: Poskytování tělovýchovných služeb
  44. Zahájení živnosti: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  45. Zahájení živnosti: Provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy
  46. Zahájení živnosti: Projektová činnost ve výstavbě
  47. Ukončení živnosti: Provozování tělovýchovných zařízení a zařízení sloužících regeneraci a rekondici
  48. Ukončení živnosti: Masérské služby
  49. Zahájení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s odpady v režimu živností volných (neopravňuje k nakládání s nebezpečnými odpady)
  50. Zahájení živnosti: Výsadba a údržba veřejné zeleně
  51. Zahájení živnosti: Výsadba a údržba komunikační zeleně
  52. Zahájení živnosti: Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 2,5 tuny a nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí
  53. Ukončení živnosti: Hostinská činnost (bez ubytovacích zařízení)
  54. Zahájení živnosti: Provozování pohřební služby
  55. Zahájení živnosti: Podniky zajišťující ostrahu majetku a osob
  56. Zahájení živnosti: Zprostředkování v oblasti nákupu a prodeje zboží
  57. Zahájení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
  58. Zahájení živnosti: Správa a údržba nemovitostí
  59. Zahájení živnosti: investorská a posuzovací činnost ve výstavbě v režimu živností volných
  60. Zahájení živnosti: Technické činnosti v dopravě
  61. Zahájení živnosti: Poskytování technických služeb
  62. Zahájení živnosti: provozování výlepové plakátovací služby a reklamní činnost
  63. Zahájení živnosti: poskytování ubytovacích služeb
  64. Zahájení živnosti: Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  65. Zahájení živnosti: Provozování pohřebišť
  66. Zahájení živnosti: Provozování tělovýchovných zařízení a zařízení sloužících regeneraci a rekondici
  67. Zahájení živnosti: Masérské služby
  68. Zahájení živnosti: Opravy silničních vozidel
  69. Zahájení živnosti: Masérské služby
  70. Zahájení živnosti: Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a zařízení sloužících regeneraci a rekondici
  71. Zahájení živnosti: Hostinská činnost
  72. Zahájení živnosti: Montáž, opravy a revize vyhrazených elektrických zařízení
  73. Zahájení živnosti: Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady
  74. Zahájení živnosti: Hostinská činnost (bez ubytovacích zařízení)
  75. Zahájení živnosti: Zpracování dat, služby databank, správa sítí
  76. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  77. Zápis subjektu AVE Ústí nad Labem s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy AVE Ústí nad Labem s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 61329002, sídlo Neštěmická 779/4, 40007 Ústí nad Labem, Krásné Březno.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 6. 1. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno6. 1. 2026 19:09

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje