Zpět do rejstříku

Asijské kulturní centrum Třeboň, z.s.

Aktivní
IČO
22722289
Adresa
Na Kopečku 242, 37901 Třeboň, Třeboň II
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost
Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno28. 5. 2025ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro Asijské kulturní centrum Třeboň, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

Asijské kulturní centrum Třeboň, z.s.IČO 22722289

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 28. 5. 2025. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 28. 5. 2025
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 28. 5. 2025
  • Datová schránkaZpřístupněnaunxb5aeISDS · 28. 5. 2025

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 4841, Krajský soud v Českých Budějovicích
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obratbez obratu
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)9499 Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.

Sídlo

Na Kopečku 24237901 Třeboň, Třeboň II
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • RNDr. MILAN KLEČKApředseda · od 1. 12. 2016

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Změna názvu na Asijské kulturní centrum Třeboň, z.s.
  2. předseda — RNDr. MILAN KLEČKA
  3. Změna sídla na Na Kopečku 242, Třeboň II, 37901 Třeboň
  4. Změna názvu na Asijské kulturní centrum Třeboň
  5. Zápis subjektu Asijské kulturní centrum Třeboň, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy Asijské kulturní centrum Třeboň, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 22722289, sídlo Na Kopečku 242, 37901 Třeboň, Třeboň II.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 28. 5. 2025 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno28. 5. 2025 12:07

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje