Zpět do rejstříku

ARC Iuridica Chrášťany, z.s.

Aktivní
IČO
63834898
Adresa
Plzeňská 28, 25219 Chrášťany
Právní forma
Spolek
Zapsáno
1. 1. 2014
Hlavní činnost
Ostatní sportovní činnosti
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno2. 6. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro ARC Iuridica Chrášťany, z.s.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

ARC Iuridica Chrášťany, z.s.IČO 63834898

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 2. 6. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 2. 6. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 2. 6. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněna3dc6pfrISDS · 2. 6. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolek
Datum vzniku1. 1. 2014
Spisová značkaL 7214, Městský soud v Praze
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obratbez obratu
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)9319 Ostatní sportovní činnosti

Sídlo

Plzeňská 2825219 Chrášťany
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • RADKO SMOLAČlen statutárního orgánu · od 3. 3. 2025

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
Neuvedeno v registrech

Historie firmy

  1. Člen statutárního orgánu — RADKO SMOLA
  2. Změna sídla na Plzeňská 28, 25219 Chrášťany
  3. Změna názvu na ARC Iuridica Chrášťany, z.s.
  4. Změna názvu na ARC Iuridica Praha, z.s.
  5. Změna sídla na Chrášťany 57
  6. Změna názvu na ARC Iuridica Praha, občanské sdružení
  7. Zápis subjektu ARC Iuridica Chrášťany, z.s. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy ARC Iuridica Chrášťany, z.s.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 63834898, sídlo Plzeňská 28, 25219 Chrášťany.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 2. 6. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno2. 6. 2026 09:15

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje