Zpět do rejstříku

AKURAT GROUP s.r.o.

Aktivní
IČO
06449182
DIČ
CZ06449182
Adresa
Zahradní 2004/46d, 79201 Bruntál
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
20. 9. 2017
Hlavní činnost
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Zaměstnanci
10 - 19 zaměstnanců

Ověřeno10. 6. 2026ARES · RŽP

Vystavit fakturu pro AKURAT GROUP s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

AKURAT GROUP s.r.o.IČO 06449182 · DIČ CZ06449182

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle registru DPH Finanční správy k času ověření uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 10. 6. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz stavu DPH.Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 10. 6. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 10. 6. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnac8wrhrkISDS · 10. 6. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku20. 9. 2017
Spisová značkaC 71967, Krajský soud v Ostravě
Počet zaměstnanců10 - 19 zaměstnanců
Obrat1 000 000 - 2 999 999 Kč
Základní kapitál1 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008)25 Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení

Sídlo

Zahradní 2004/46d79201 Bruntál
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • VÁCLAV KLEINjednatel · od 20. 9. 2017 · podíl 100;00 %

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
    • Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
    • Výroba strojů a zařízení
    • Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
    • Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
    • Zprostředkování obchodu a služeb
    • Velkoobchod a maloobchod
    • Ubytovací služby
    • Pronájem a půjčování věcí movitých
    • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
    • Projektování elektrických zařízení
    • Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
    • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  • Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Veřejný rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s následujícími obory činnosti: - výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků - povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů - výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí - výroba strojů a zařízení - výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu - přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti - zprostředkování obchodu a služeb - velkoobchod a maloobchod - ubytovací služby - pronájem a půjčování věcí movitých - příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce - projektování elektrických zařízení - služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy

Kontakt a bankovní spojení

Telefon
Neuvedeno v registrech
E-mail
Neuvedeno v registrech
Web
Neuvedeno v registrech
Bankovní účet
115-5274610247/0100

Historie firmy

  1. Zahájení živnosti: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
  2. Změna názvu na AKURAT GROUP s.r.o.
  3. Vstup společníka: VÁCLAV KLEIN
  4. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  5. jednatel — VÁCLAV KLEIN
  6. Zápis subjektu AKURAT GROUP s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy AKURAT GROUP s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz stavu DPH. Finanční správa (registr DPH) – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 06449182, sídlo Zahradní 2004/46d, 79201 Bruntál.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 10. 6. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno10. 6. 2026 15:05

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje