Zpět do rejstříku

ACTIVITY AGENCY s.r.o.

Aktivní
IČO
27923754
DIČ
CZ27923754
Adresa
č. p. 179, 28201 Hradešín
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Zapsáno
4. 7. 2007
Hlavní činnost (MERK)
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
Zaměstnanci
Neuvedeno

Ověřeno24. 10. 2026ARES · RŽP · MERK

Vystavit fakturu pro ACTIVITY AGENCY s.r.o.

Použijeme ověřené údaje z rejstříku: název, adresu, IČO a DIČ. Před odesláním je můžete upravit.

Vystavit fakturu zdarma

ACTIVITY AGENCY s.r.o.IČO 27923754 · DIČ CZ27923754

Vystavit fakturu zdarma

Ověření a rizika

DPH podle ADIS k času uvedenému u kontroly. Ostatní zdrojové údaje k 24. 10. 2026. Zkontrolujte dřív, než firmě zaplatíte nebo jí dodáte na fakturu.

  • Registrace DPHDPH neověřenoNemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH.ADIS – bez použitelného ověření
  • InsolvenceNežádné řízeníISIR · 24. 10. 2026
  • Stav subjektuAktivnísubjekt bez omezení v činnostiARES · 24. 10. 2026
  • Datová schránkaZpřístupněnajffi5zqISDS · 24. 10. 2026

Základní údaje

ÚdajHodnota
Právní formaSpolečnost s ručením omezeným
Datum vzniku4. 7. 2007
Spisová značkaC 126782, Městský soud v Praze
Počet zaměstnancůNeuvedeno
Obrat500 000 - 999 999 Kč
Základní kapitál200 000 Kč
Hlavní činnost (CZ-NACE 2008, MERK)69200 Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství

Sídlo

č. p. 17928201 Hradešín
Zobrazit na mapě

Statutární orgán

  • JANA PLACHÁjednatel · od 27. 11. 2013 · podíl 50 %
  • LINDA BENEŠOVÁJednatel · od 30. 9. 2019 · podíl 50 %

Předmět podnikání

Živnostenský rejstřík

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

    • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
    • Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
    • Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
    • Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
    • Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
    • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
    • Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
    • Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
    • Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
    • Zprostředkování obchodu a služeb
  • Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

  • Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti lezení na umělých stěnách

Veřejný rejstřík

  • činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Kontakt a bankovní spojení

Bankovní účet
CZ5120100000002201997141/20102701806452/2010

Historie firmy

  1. Zahájení živnosti: Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti lezení na umělých stěnách
  2. Vstup společníka: LINDA BENEŠOVÁ
  3. Jednatel — LINDA BENEŠOVÁ
  4. Vstup společníka: JANA PLACHÁ
  5. Změna sídla na č.p. 179, 28201 Hradešín
  6. jednatel — JANA PLACHÁ
  7. Ukončení živnosti: Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  8. Změna sídla na 25165 Lensedly 54, Česká republika
  9. Zahájení živnosti: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
  10. Zahájení živnosti: Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
  11. Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  12. Změna názvu na ACTIVITY AGENCY s.r.o.
  13. Změna sídla na Grafická 854/15, Smíchov, 15000 Praha 5
  14. Zápis subjektu ACTIVITY AGENCY s.r.o. do registru

Časté otázky

Jaký je stav DPH firmy ACTIVITY AGENCY s.r.o.?
DPH neověřeno. Nemáme použitelný důkaz aktuálního stavu DPH. ADIS – bez použitelného ověření.
Jaké je IČO a sídlo firmy?
IČO 27923754, sídlo č. p. 179, 28201 Hradešín.
Je firma v insolvenci?
Ne. K 24. 10. 2026 neměla firma záznam v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Jak firmě rychle vystavím fakturu?
Klikněte na „Vystavit fakturu zdarma" — odběratele předvyplníme z rejstříku, vy jen zkontrolujete a odešlete.

Zpět do rejstříku

Ověřit další firmu

Zadejte IČO nebo název — otevřeme ji rovnou.

ZdrojeARES · RŽP · Merk · Finanční správa · ISIR · ISDS

Načteno24. 10. 2026 08:10

Nesouhlasíte s údajem?Jak opravit údaje